DIABETIC

DIABETIC

Program skierowany do osób chorujących na cukrzycę jak i dla chcących ograniczyć w swojej diecie słodkie potrawy. W menu sporadycznie pojawiają się słodkie produkty, cukier brązowy zastąpiony jest ksylitolem, menu w większości jest wytrawne. Dieta opiera się głównie o produkty o niskim indeksie glikemicznym. Zamawiając diete dla diabetyka polecamy konsultacje telefoniczną z naszym dietetykiem.

VEGE+FISH

VEGE+FISH

Program dla osób prowadzących wegetariański tryb życia, dopuszczających w swoim żywieniu ryby, owoce morza lub produkty pochodzenia zwierzęcego takiej jak np. jaja czy mleko.

SPORT

SPORT

Program dla osób aktywnych fizycznie. Aktywność fizyczna zwiększa zapotrzebowanie na kalorie i niektóre składniki odżywcze, dlatego są niezbędne w naszej diecie. Nawet jeśli uprawiasz sport tylko rekreacyjnie, twój organizm potrzebuje odpowiednich materiałów budulcowych i regeneracyjnych.

Vege

Vege

Program, w którym wykluczone jest mięso, zastąpione jest innymi składnikami, które dostarczają nam na co dzień witamin oraz energii.

Standard

Standard

Program, w którym dieta jest bez ograniczeń produktowych. W programie jest odpowiednia ilość składników odżywczych oraz energii niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania organizmu.