fbpx

O NAS

Jesteście Państwo zapracowani, obowiązki domowe spędzają sen z powiek,

a czekają jeszcze jakieś cele i niespełnione marzenia do realizacji?

A może czujecie, że dla zdrowia warto byłoby dobrze zbilansować dietę, zracjonalizować odżywianie Wasze i Waszej Rodziny?

Zachęcamy do przyjrzenia się ofercie naszego cateringu dietetycznego. Zapewniamy pięć posiłków dziennie przygotowywanych przez zespół profesjonalistów i dostarczanych wprost pod drzwi 7 dni w tygodniu.

Catering dietetyczny to codzienna dawka dobrej energii do działania i samo zdrowie. To także ogromna oszczędność czasu, uwolnienie od zakupów, trudu gotowania i sprzątania.

Osobne opakowania dla Waszych dań ułatwią zabranie ich ze sobą dosłownie wszędzie.

Oferowane przez nas posiłki są dostosowane do potrzeb żywieniowych osób prowadzących zarówno typowy tryb życia, jak również bardzo intensywny. Uwzględniamy wymogi diety sportowców i pacjentów w trakcie zmagań ze schorzeniem czy rekonwalescencji.

Przygotowujemy zestawy dla wegetarian, wegan, sportowców i osób na diecie bezglutenowej, bez laktozowej a wszystko w różnych wariantach kalorycznych. Nasze posiłki uchronią Was od nudy, ponieważ szef kuchni to prawdziwy wirtuoz z wieloletnim stażem.

 Przygotowywane przez niego receptury i przepisy sporządzane są we współpracy z wykwalifikowanymi dietetykami, którzy dbają o to, aby posiłki były nie tylko smaczne, ale też dostarczały odpowiednią dawkę kalorii i składników odżywczych.

Każdy z nas zasługuje na dobre samopoczucie, czas dla siebie, odpowiednią dawkę snu oraz piękną sylwetkę. Przekonaliśmy Cię? Zaufaj nam, a my sprawimy, że każdy kolejny dzień stanie się lepszy od poprzedniego, a Ty będziesz pełen energii i zawsze uśmiechnięty.

         Pod drzwiami zastaniecie codziennie inny zestaw dań!

chłodnia dietday

Świeże posiłki dostarczamy wyspecjalizowanymi

samochodami z chłodnią, zgodnie z zasadami HAACAP.

Catering dietetyczny DietDay dysponuje wpisem do Państwowej Inspekcji Sanitarnej : 03573.